Kvetinárstvo Creative Flowers v Dobšinej - kytice na každú príležitosť.

Vážení zákazníci,

kytica spolu s venovaním sa nedá porovnať s bežným telefonátom, mailom, sms-kou, či listom, pretože kvety neopakovateľným spôsobom vyjadrujú naše city, pocity aj náladu.

Kvety nám skrášľujú život, ešte viac spríjemňujú to príjemné, ale aj zjemňujú chvíle smútku a  uľahčujú prežiť ťažké a nepríjemné situácie.

A práve kytica – ako svieži dotyk prírody vdýchne človeku optimizmus, radosť, dobrú náladu, odľahčí ťažobu chvíle, jednoducho vyčarí úsmev aj v dnešnej uponáhľanej dobe.

Viete si predstaviť lepší darček pre Vám blízkeho človeka?

Poskytujeme služby

Kytice

Gratulačné, svadobné, príležitostné a smútočné kytice, v netradičných kombináciách

Ikebany

Japonské umenie aranžovania kvetov.

Živé vence

Viazanie vencov zo živej čečiny, kvetinový servis pre recepcie a jubileá

Doplnky

Doplnkový kvetinársky tovar, širokú škálu darčekových predmetov

O NÁS

Keďže kvety zohrávajú nemalú úlohu v našom osobnom a spoločenskom živote, preto pri ich výbere je dôležité obrátiť sa na tých správnych aranžérov, ktorí do kytíc a výzdoby vložia srdce, profesionalitu, kúsok umenia, roky skúseností a vysokú kvalitu použitých rastlín.

Naša firma sa orientuje na potreby zákazníka, prekonzultuje všetky potrebné detaily a pružne reaguje na jeho požiadavky. Zakladáme si na individuálnom prístupe, flexibilite a rýchlosti.

Tešíme sa, a bude nám nesmierne veľkou cťou, že i Vy rozšírite rady našich spokojných zákazníkov. Preto nám dovoľte, aby sme Vám poďakovali za prejavenú dôveru.

Rezané i črepníkové kvety, smútočné vence a kytice, kahance, sviečky, darčekové predmety, dekorácie, aranžmá, črepníky, zemina na kvety.